Strona Główna Schemat działania Walczący ojcowie Pomóż Galeria Filmy Wrzesień 23 2018 23:31:09
Nawigacja
Strona Główna
Schemat działania
Walczący ojcowie
Pomóż
Kontakt
Zamaskowana PRZEMOC !
Powiększ napisy w górnym prawym rogu A+/a-
Niesłowność, wstyd czy blokada
Żona – czy tak musi czy tak chciała ?

Przed i po rozwodzie zapewniała „zawsze będziemy rodziną, mamy wspólne dzieci”.
Teraz nie chce rozmawiać , udaje że mnie nie zna i taki przykład pokazuje dzieciom. Mówi ,że się mnie boi i to zaszczepiła dzieciom. Jako swoje wyjaśnienia twierdzi „z nim nie da się rozmawiać, mam blokadę przed byłym mężem”.
A może po prostu wstyd jej spojrzeć w oczy , wstyd rozmawiać bo i o czym, przecież merytorycznie nie potrafi wyjaśnić swojej niesłowności , swoich fałszywych zapewnień , swojego łamania kolejno wszystkich postanowień między małżeńskich , pisemnych sygnowanych własnym podpisem , pod nadzorem i pieczęcią Sądu.

W małżeństwie gdy jeździła na dyżury i całonocne imprezy bez męża zapewniała mnie „nie robię nic złego , nie mam kochanka”. Gdy jednak znalazłem miłosne sms-y w jej telefonie najpierw tłumaczyła nic znaczącą miłość jednostronną adoratora a na wczasach w Egipcie po kolejnym odkrytym sms-ie od Artura „oczywiście że chciałbym cię przytulić” pozbyła się telefonu – powiedziała że zgubiła. W późniejszych procesach tę przezorność przekazała dzieciom – młodszy syn zeznał „skasowałem sms-y od taty bo to mógł być dowód dla sądu”
Potrafiła też długo trzymać kochanka Sternika na dystans w separacji i po rozwodzie dlatego teraz nowy wymiar nabrał wcześniej bagatelizowany fakt grupy krwi pierwszego syna innej niż ma ojciec i matka. Fakt długiego zwlekania z macierzyństwem aby ukończyć studia a tu nagle na półmetku kształcenia ona bardzo chce mieć dziecko i prosi „zróbmy sobie dziecko” ... ja ucieszony i zapewniony „wezmę urlop dziekański, nie będzie problemu”. A może już wtedy była taka przebiegła i własną wpadkę trza było jakoś tuszować ?
Tylko obecne zachowania skłaniają mnie do takiej refleksji jednak to nie zmienia faktu mojej miłości i tęsknoty do synów.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 22,031 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu